VIDEO: Další ze zatčení drogových dealerů

Velký drogový zátah, který v několika posledních dnech probíhal na západě Čech, s sebou přinesl 13 obviněných. Ti jsou souzeni za prodej a distribuci drog. O jejich dalším osudu se rozhodovalo u Okresního soudu v Domažlicích.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Dealeři putují do vazby

reklama

Na místě byla napjatá atmosféra a mnoho policistů. Dorazili i známí obviněných. Státní zástupce se nechal slyšet, že obviněným hrozí 2 až 10 let vězení.

Nejedná se o raritní případ drogových dealerů. Policisté zasahovali v posledních dnech na mnoha místech v Plzeňském kraji a prováděli u podezřelých osob domovní prohlídky. Kontrolovali i jejich auta. I královéhradečtí kriminalisté zadrželi dva muže a dvě ženy, kteří jsou obviněni z rozsáhlé výroby drog. Policie nyní hovoří o rozbití zásadní drogové cesty z Moravy do Čech. 

Zásahovka si přišla pro dealera drog

VIDEO: Zásahovka si přišla pro dealera drog

Stát bojuje proti drogám stále intenzivněji. Jak ukazuje zpráva o realizaci protidrogové politiky, počet uživatelů opioidů a pervitinu v Česku za posledních 10 let vzrostl ze 32,5 tisíce na 47,8 tisíce, tedy téměř o polovinu. Injekčně si drogu píchá až 43,7 tisíce lidí. 

reklama

reklama