VIDEO: Děsivé záběry brutálního napadení dvou starších žen v restauraci. Agresor jednu z nich nemilosrdně zbil

Kriminálník, který byl již v minulosti několikrát zatčen za útoky, vloupání a nepříznivé chování, se opět činil. Tentokrát si ale za své oběti vybral dvě starší ženy, které seděly v restauraci.
Brutální napadení dvou žen v restauraci v USA

Šokující záběry ukazují brutální útok, který se stal ve státě Arizona v USA v jedné z místních restaurací. Zachycují muže, který popadl konvici na kávu a několikrát s ní uděřil starší ženy u vedlejšího stolu do hlavy. 

Jedna z žen po násilném útoku utíká, ale druhá se snaží ubránit. Po agresorovi začne házet talíře a skleničky od vedlejšího stolu. Po celou dobu jí ale silně teče krev z hlavy. Rodina s dětmi, která seděla poblíž, raději rychle utekla. 

Po celém incidentu muž ještě ukradne zbývající věci, které tam návštěvníci zanechali a zapálí oheň v kuchyni. Policie ho následně dopadla na parkovišti. Podle informací CNN měla jedna z žen vážná zranění.

Sedmačtyřicetiletý Joe Ernest Meza byl už šestkrát obviněný. Dvakrát dokonce za pokus o vraždu a několikrát za ublížení na zdraví. Tamní policie upřesnila, že Meza je bývalý armádní veterán a psychicky není zcela v pořádku.

reklama