VIDEO: Divoká honička na Českolipsku – mladík se zákazem řízení skončil v bahně

200 kilometrů v hodině měli na tachometru při pronásledování ujíždějícího řidiče policisté ve Cvikově na Českolipsku, přesto se jim sportovní vůz s nadupaným motorem ztrácel ve tmě. Pomohla až promáčená louka, kde se prchající řidič doslova zahrabal.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Divoká honička na Českolipsku (ZDROJ: PČR)

reklama

Celé to začalo poměrně drzým kouskem řidiče sportovního vozu, který ve velké rychlosti předjel policejní auto a tím pochopitelně upoutal pozornost hlídky. Ti si jeho značku prolustrovali a rychle zjistili, že majitel má zákaz řízení. S pomocí majáku auto zastavili a chtěli řidiče zkontrolovat: jenže ten šlápl na plyn a ujel.

Policisté skočili zpátky do auta a začali ho pronásledovat. Na záběrech, které pořídili kamerou uvnitř vozu, je vidět, že i ujíždějící řidič si s předpisy opravdu hlavu nelámal a povolené rychlostní limity překračoval víc než dvojnásobně. Přesto se mu nepodařilo policisty úplně setřást, a tak se rozhodl zmizet na vedlejší silnici. To se mu vymstilo - vjel na podmáčenou louku, kde se v bahně zahrabal.

Za volantem seděl 22letý mladík se zákazem řízení. Orientační test na drogy byl pozitivní na amfetamin. To ale ještě potvrdí rozbor krve. Už teď ale řidiče policisté stíhají za maření výkonu úředního rozhodnutí.

reklama

reklama