VIDEO: Divoká honička s kradeným Mercedesem za 3 miliony korun!

Auto za tři miliony korun zmizelo ze zamčené garáže ve Zlíně. Policisté si ho všimli po dvou hodinách od vyhlášení pátrací akce u Jaroměře – o 230 kilometrů dál. Řidič ujížděl a riskantními manévry nešetřil.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Tři luxusní auta se vrátí majitelům ZDROJ: Policie ČR

reklama

Rychlost auta byla místy až 160 km/h. Během jízdy dokonce bočně narazil do protijedoucího auta. Jen pohotový manévr řidiče v dalším autě odvrátil vážnou nehodu. 

32letého muže následně policisté chytili poté, co se jim auto ztratilo na okamžik z dohledu a našli jej opuštěné. Muže doběhli a zadrželi. Nakonec ještě zjistili, že muž má nastoupit do výkonu trestu už za jinou trestnou činnost.

Za poslední dny je to v Královéhradeckém kraji už třetí případ, kdy se podařilo vypátrat a zadržet zloděje kradených luxusních aut. Ta se teď vrátí majitelům.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!