VIDEO: Dodržování vládních nařízení? Policisté na Vyškovsku nachytali několik lidí bez roušek

I na Vyškovsku policisté kontrolovali dodržování vládních nařízení. Krásné počasí vylákalo ven mnoho lidí. Většina dodržovala povinnost nosit roušky. Lidé využili tepla k procházkám, sportu, hlavně jízdě na kole. Během pátečního odpoledne a soboty však policisté ve Vyškově narazili i na 4 osoby, které neměly nasazené roušky. Správnímu orgánu také oznámí skupinku tří osob, která posedávala a popíjela v centru Vyškova.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Porušovali nařízení vlády

reklama

Nejpočetnější však byla parta mladých lidí, která se v sobotu odpoledne utábořila uprostřed vyškovské zámecké zahrady. Jedenáct výtečníků popíjelo, kouřilo a nechtělo pochopit, že porušují nařízení vlády a nemohou se takto shromažďovat.

Argumentovali tím, že jsou mladí a zdraví a nechtěli slyšet, že doma sedět nemusí, ale mohou čas venku trávit podobně jako kolemjdoucí, kteří kolem nich procházeli nebo projížděli na kolech. Někteří z této skupinky si nasazovali připravenou roušku, až zahlédli přicházející hlídku. Jedna slečna se pokusila skupinku opustit a poté nechtěla policistům prokázat totožnost.

Všechny osoby policisté oznámí správnímu orgánu ve Vyškově a všem hrozí citelné pokuty.

 

Michal Janotka

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!