VIDEO: Dron shodil balíček s drogami a telefonem na vězeňský dvůr!

I vězňové jdou s dobou! Bezpečnostní kamera zachytila vězně, jak zbožně vzhlíží k nebi. Že by kajícně zpytoval své svědomí a prosil odpuštění hříchů? Nikoliv. Vyhlíží zásilku!
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Dron shodil balíček s drogami a telefonem na vězeňský dvůr ZDROJ: AP/CUYAHOGA COUNTY VIA NEWS5

reklama

Amerika je prostě země neomezených možností! Do vězení komplexu Cuyahoga County Jail v Euclidu v Ohiu kumpáni vězňů poslali zásilku obsahující drogy a mobilní telefon pomocí dronu - přímo na vězeňský dvůr, kde trestanci trávili volný čas.

Bezpečnostní kamera ukazuje vězně, jak se po dopadu černého balíčku rychle sehne, jakoby se ohýbal pro míček, rychle skryje zásilku do trička, které drží v rukou a dělá jakoby nic. Ostatní dál pokračují ve hře.

Policie v Ohiu zveřejnila video v úterý. Kancelář okresního šerifa zahajuje vyšetřování a předala případ státnímu zástupci. 

reklama

reklama