VIDEO: Drsné i na ruské poměry? Netradiční žádost o ruku se stala hitem internetu

Snad každý muž chce pro svou ženu udělat okamžik žádosti o ruku co nejpamátnějším a nezapomenutelným. Byli jste již určitě svědky nejednoho kreativního nápadu. Ale emoce, které musela zažít žena na videu, které do tohoto okamžiku vidělo přes 3,7 milionu lidí, si asi lze jen těžko představit.
Opravdu originální žádost o ruku
Opravdu originální žádost o ruku
@Captain_Cunto

reklama

Automobil, v němž cestoval ruský pár, soudě dle jazyka na videu, byl zastaven jiným, z něhož vyskákali maskovaní puškami ozbrojení muži, kteří pár donutí vylézt z auta a následně muže i ženu spoutávají. Když je žena přitlačena čelem ke kapotě vlastního automobilu, její partner najednou vytáhne snubní prsten a v pokleku ji požádá o ruku. Posléze ji podává i pugét květin.

Nesmírně kreativní... ale?

Ženou v tu chvíli musí pochopitelně cloumat emoce zleva doprava, nicméně všechno dobře dopadá a žena odpovídá kladně.

Šílené, nepochopitelné, přehnané, nezodpovědné, neohleduplné, kreativní, vtipné, nebezpečné z pohledu partnerčiny psychiky i zdraví? Ať každý zváží sám. Na Twitteru, kde bylo video zveřejněno, se proti takové žádosti o ruku postavila řada uživatelů.

Co je však neoddiskutovatelné, je fakt, že na takový den snoubenka určitě do smrti nezapomene. A nejdůležitější je právě to, jak takový okamžik vnímala a vnímá právě ona sama.

reklama

reklama