VIDEO: Dům z neznámého důvodu explodoval. Lidé v okolí jsou zraněni

Exploze domu v přírodním parku v Michiganu je pro všechny velkou záhadou. Před třetí hodinou ranní došlo k obrovskému výbuchu, který pocítili lidé na kilometry daleko. Dva obyvatelé ze sousedství jsou dokonce zraněni a lidé kvůli světlu a zvuku z exploze nemohli spát. Místní policie a hasiči zatím příčinu neznají.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vybuchly dum (zdroj: CNN)

reklama

Video zachycuje výbuch domu, který ‚‚rozjasnil“ noční oblohu takovým způsobem, že lidé nabyli dojmu, že je den. Naštěstí se jednalo o opuštěný dům, ve kterém nikdo nebyl. Výbuch ale pocítili lidé na kilometry daleko. Obyvatelka Karlye Russ, která bydlí 11 kilometrů daleko, nemohla spát a netušila ani, co se stalo. ‚‚V noci jsme se probudili a vůbec jsme nevěděli, co se děje. Naše osmiměsíční štěně bylo vyděšené, kňučelo a schovávalo se pod postel,“ dodala.

Ron VanOverbeek, místní šerif, zmínil, že se s tak velkým výbuchem nikdy nesetkal. „Dělám tuhle práci už 31 let a nepamatuji si tak obrovskou explozi,“ řekl pro CNN. 

Hasiči a policie explozi vyšetřují, zatím na její příčinu nepřišli. 

Umístění výbuchu
Autor: Google Maps Umístění výbuchu

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!