VIDEO: Francie je v šoku ze záběrů, na kterých student míří pistolí na učitelku!

Z videa jde doslova mráz po zádech. Záběry totiž zachycují studenta, který míří pistolí na učitelku a vyhrožuje jí kvůli neomluveným hodinám. Mladík, který použil naštěstí jen maketu zbraně, skončil nakonec ve vazbě.
ilustrační foto
ilustrační foto
Twitter/Cooneytricia@gmail.com

reklama

Záběry pochází podle informací serveru RT ze školy na předměstí Paříže. Muž tmavé pleti stojí uprostřed učebny a míří na učitelku falešnou pistolí. Se zbraní v ruce student po učitelce požaduje, aby mu z neomluvených hodin udělala hodiny omluvené. V pozadí je vidět další mladík, který dělá obscénní gesta do kamery.

Podle francouzských médií šlo o kuličkovou pistoli, která by učitelce smrtelně neublížila. Smutné je, že se celá situace zřejmě nestala poprvé, jelikož učitelku nechává celá situace naprosto klidnou.

Profesorka celý incident nahlásila na policii a oba šestnáctiletí studenti a zároveň hlavní aktéři videa, skončili ve vazbě. Tam nakonec zůstal jen jeden z mladíků- ten, který na učitelku mířil pistolí. Soud o jeho osudu rozhodne do několika dnů.

Případ šokoval doslova celý svět. Lidé si kladou otázky ohledně trestů pro studenty, ale také zda reakce učitelky byla správná. Starosta Laurent Henart vyjádřil odsouzení a rozhořčení nad celou situací a žádá přijmout mimořádná opatření k „zajištění bezpečnosti“ ve školách. Také francouzský prezident Emmanuel Macron nazval incident nepřijatelným.

Džihádisté v řadách ISIS pobírají sociální dávky z Francie

Absurdní situace: Bojovníkům Islámského státu chodí z Francie sociální dávky

„Každý den jsou učitelé více či méně uráženi,“ zněl jeden z komentářů pod videem.  Lidé se čím dál víc děsí, kam tohle všechno spěje. Podle mnohých je jen otázkou času, kdy se z kuličkové pistole stane opravdová a z klidné učitelky mrtvola.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!