VIDEO: Gang mladistvých brutálně zbil dva mladíky. Oběti se bojí přihlásit

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Policie pátrá po obětech útoků (Zdroj: Policie)

reklama

Zatím poslední útoky skupinky mladistvých se odehrály v parku nedaleko Lannovy ulice v samotném centru Prahy. Skupina mladistvých tady v obou případech napadla kolemjdoucí. V jednom případě svého vrstevníka, ve druhém dokonce staršího muže. Scénáře útoku byly pokaždé podobné.

 „Jednu osobu okradla pod pohrůžkou zbraně, konkrétně teleskopického obušku, a na druhou osobu fyzicky zaútočila,“ uvedl kriminalista, který na případu pracuje.  Zajímavé je, že kriminalisté si útoků všimli na sociálních sítích a až poté začali po násilnících pátrat. V tuto chvíli už jejich totožnost policisté znají, po kom ale pátrají, to jsou oběti těchto útoků. Útočníci je totiž, jak dokazuje policií zajištěné video, zastrašovali.

„Apelujeme na všechny poškozené, aby se nám ihned přihlásili, nebo pokud je někdo pozná, ať nám předá informace prostřednictvím linky 158. Samozřejmě nemůžeme vyloučit, že se tyto útoky budou opakovat,“ doplnila mluvčí pražských policistů Eva Kropáčová. Policie navíc nevyloučila, že se útoku mohli dopustit ti samí mladiství, kteří v minulých týdnech podobně napadli několik osob na Letenské pláni. Místa útoků jsou totiž od sebe vzdálena jen několik stovek metrů.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!