VIDEO: GIBS hledá svědky incidentu a následné střelby u prodejny elektroniky v Horních Počernicích

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

GIBS hledá svědky incidentu a následné střelby

reklama

Generální inspekce bezpečnostních sborů dnes zveřejnila videa, která zachycují část sobotního incidentu uvnitř prodejny v Horních Počernicích. Je vidět, jak uvnitř utíká muž a další ho pronásledují.

Detektivové z GIBS pátrají po ženě s kočárkem, která je na videu zachycena. Na dalším zveřejněném videu je pak vidět, jak muži utíkají z prodejny ven a opět jsou na záběrech další lidé, jejichž svědectví může být pro případ důležité.

Podle dosud zveřejněných informací měl muž v prodejně ukrást mobilní telefon – toho si ale všiml i policista v civilu, který zde byl také nakupovat a ihned začal muže pronásledovat.

Policista měl ale nakonec prchajícího muže venku postřelit a kvůli tomu celý případ vyšetřuje právě Generální inspekce. Podle našich informací by měl být stav postřeleného muže stabilizovaný – policista nadále zůstává ve službě.

reklama

reklama