VIDEO: Hitem internetu je "Toaleťáková výzva". Pustili se do ní slavní fotbalisté

V době různých omezení kvůli šíření nového typu koronaviru na celém světě jsou bez práce i fotbalisté, a tak vymýšlí, jak se doma zabavit. V rámci #StayHomeChallenge - výzvě "Zůstaň doma", vznikla výzva v čutání si s rolí toaletního papíru. Podle agentury AP s nápadem přišla fotbalová legenda a trenér klubu Montreal Impact Therri Henry. Do toaléťákové výzvy se zapojila i řada dalších slavných jmen.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Hitem internetu je toaleťáková výzva. Pustili se do ní slavní fotbalisté

reklama

Pozadu nebyl ani katalánský fotbalista Bojan Krkić Pérez, který momentálně působí v klubu Montreal Impact stejně jako Therri Henry. Následoval ho i jeho kolega, obránce Jorge Coralles. Postupně se zapojuje i zbytek jejich týmu.

Výzva se ujala mezi fotbalisty po celém světě a ti se teď svými dovednostmi chlubí na sociálních sítích. Z anglického klubu Manchester City FC předvedl své skvělé dovednosti i mladičký záložník Phil Foden. Ten nominoval fotbalistu Raheema Sterlinga a Kylea Wlkera.

Tato výzva funguje stejně jako jakákoliv jiná. Splněný úkol zveřejníte na sociální síti a označíte další, kteří úkol musí splnit. Lavinová reakce strhla i reprezentanta egyptského národního týmu Amra Tareka, který v současné době hraje za tým New York Red Bulls. Do výzvy se ale může zapojit každý, nejen fotbalisté, kteří v ní zcela nepochybně bravurně obstojí.

Mnoho profesionálních fotbalistů světoznámých klubů je v izolaci, a to kvůli pozitivním testům na koronavirus jejich spoluhráčů. S prvními zprávami o nakažených hráčích přišel turínský klub Juventus. Další případy hlásí například i neméně slavný klub Valencia CF, vyplývá to z jeho prohlášení na webu. Podle Valencie CF se všichni nakazili při osmifinále Ligy mistrů s Bergamem. První zápas se v Miláně odehrál 19. února.

Do boje proti šíření nového typu koronaviru se zapojil fotbalista Zlatan Ibrahimović. Útočník AC Milán založil online sbírku na pomoc nemocnicím na severu Itálie bojujícím s pandemií. Cílem je vybrat milion eur, tj. přes 27 milionů korun. Osmatřicetiletý Švéd sám přispěl 100 tisíci eur.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Italy has always given me so much and, in this dramatic moment, I want to give back even more to this country that I love. I decided, together with the people who are working with me, to create a fundraiser for Humanitas hospitals and to use my communication power to spread the message wider. It’s a serious issue and we need a concrete help that’s not just about a video. I count on the generosity of my colleagues, of all professional athletes and of those who want to make a small or large donation according to their possibilities, to kick this virus away. Together we can really help hospitals and doctors and nurses who selflessly work every day to save our lives. Because today we are the ones cheering for them! Let’s together kick the CoronaVirus away and win this match! And remember: if the virus don’t go to Zlatan, Zlatan goes to the virus! Link in bio

Příspěvek sdílený Zlatan Ibrahimović (@iamzlatanibrahimovic),

reklama

reklama