VIDEO: I mývalové si chtějí přečíst knihy a touží po vzdělání!

Velmi neobvyklé návštěvníky natočil svědek v kampusu americké univerzitní knihovny. Mezi regály s knihami tam pobíhali dva mývalové. Důvod je podle odborníků mnohem prozaičtější, než jejich touha pro vzdělání. Počasí!
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

I mývalové si chtějí přečíst knihy a touží po vzdělání ZDROJ: AP

reklama

Učitel matematiky Codie Clark potvrdil, že v neděli ve třetím patře univerzitní děkanské knihovny Ellis spatřil nejméně dva mývaly, zatímco čekal, až student přijede na doučování. Zároveň jeden z absolventů Arkansasské státní univerzity byl velmi překvapen, když spatřil několik dalších zvědavých tvorů pobíhat venku, kolem knihovny kampusu.

Jak se dostali mývalové dovnitř a proč? Podle odborníkú a ochránců přírody pravděpodobně přišli do areálu hledat útočiště před deštěm, který oblast postihl. Byla to pro ně možná Noemova archa!

Zástupce školy Bill Smith sdělil, že pracovníci školy zvířata po oznámení zaměstnanců knihovny humánně chytili do pasti. Ještě v tu noc pustili obě nezraněná zvířata zpět do přírody.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!