VIDEO: Jak se vůbec může stát, že rodič zavraždí své vlastní dítě? Ptali jsme se psychologa

Vyšetřování brutální vraždy tříletého dítěte, která otřásla Českem, pokročilo! Kriminalisté už obvinili třiadvacetiletou ženu. Jde o jeho matku, které teď hrozí i výjimečný trest. Tělíčko děvčátka bylo nalezeno minulý týden v pračce v bytě v Přerově. Nejedná se o ojedinělý případ, kdy rodič zabiL vlastní dítě. Co vede člověka k tak hrůznému činu? Zeptali jsme se odborníka.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Jak může dojít k tomu, že rodič zavraždí své vlastní dítě? Ptali jsme se psychologa

reklama

Zakrvácená mladá žena běhala jako zběsilá po starším činžovním domě v Přerově. Byla evidentně pod vlivem drog. Podle očitých svědků měla nahlas mluvit o satanovi a poté se přesunula do sklepa. Když na místo přijeli policisté, v bytě našli v pračce tělo její tříleté dcery.

A další případ, starší jen o pár dní. Benešovský soud poslal do vazby ženu podezřelou z vraždy šestiletého chlapce. Podle televize Prima je podezřelou matka zavražděného, která se s otcem dítěte soudila o opatrovnictví chlapce.

Jaké jsou pohnutky vedoucí k tak strašným činům, na jejichž konci je brutální vražda vlastního dítěte? Poslechněte si rozhovor s psychologem Radkem Ptáčkem.

reklama

reklama