VIDEO: Jak vypadá řádění bouřky na Vysočině? Podívejte se sami

Silné bouřky doprovázené krupobitím zasáhly Vysočinu. Voda zatopila silnice, z kanálů tryskaly gejzíry vody a místní i hasiči se brodili po kolena lagunami. Už teď je jasné, že škody půjdou do desítek milionů korun. Náš štáb natáčel v Humpolci, kde byla situace nejkritičtější, a to zrovna ve chvíli, kdy udeřila blesková bouřka. Dramatické záběry mluví za vše.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Bouřka na Vysočině

reklama

Už při cestě do Humpolce míjely štáb proudy vody, které se valily po dálnici D1. Ve městě se pak nedalo téměř jet. Voda doslova vyrvala dlažební kostky kolem kanálu, kde se řidiči marně snažili nastartovat. I v místní základní škole měli učitelé co dělat. Déšť vytopil několik tříd. Škody jsou zcela jistě na stropech a zdech. Výmalba jedné z učeben by vycházela na 20 tisíc. Navíc bude zapotřebí výměna linolea. 

reklama

reklama