VIDEO: Jeden z agresorů z Letné, který napadal mladistvé, byl dopaden!

Je mu teprve šestnáct let, na svědomí toho ale má docela hodně. Policisté už mají jednoho z agresorů, kteří chodí mlátit mladistvé na pražskou Letnou. Tak trochu za to mohl čtyřiadvacetiletý Matěj, ten totiž na agresora přivolal policisty a ještě ho identifikoval. Nutno říct, že o tenhle zážitek rozhodně nestál.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Rozhovor k útočníkovi z Letné

reklama

S kamarádem čekal na autobusové zastávce na pražském Proseku, byl pozdní večer. Zničehonic se před ním objevil právě agresor. Proti Matějovi se rozeběhl, vytáhl plynovou zbraň, namířil na chlapce a pak ho s ní udeřil takovou silou, že mu vysekl kus tváře.

Právě po tomhle útoku zavolal Matěj policisty. Ti šestnáctiletého mladíka zadrželi a zajistili i plynovou zbraň. Nakonec se ukázalo, že ten samý mladík napadl ve stejný večer minimálně tři lidi.

Policisté se na něj pak zaměřili a zjistili, že napadení má skutečně na svědomí celou řadu a že útočil i na pražské Letné. Kriminalisté už věc oznámili i sociálním pracovníkům, podle nich měl šestnáctiletý nastoupit do diagnostického ústavu, ale neudělal to. Zatím ještě nebyl obviněn. Je podezřelý z výtržnictví, ale až budou mít detektivové v rukou lékařské zprávy, je možné, že bude obviněn z ublížení na zdraví. Normálně by mu tak hrozily tři roky vězení, protože je ale mladistvý, automaticky se mu trest snižuje na polovinu.

 

Matěj Rychlý

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!