VIDEO: Kam až může zajít závislost na herních automatech?

O tom, kam až může zajít závislost na herních automatech, se na vlastní kůži přesvědčila obsluha kasina v Popůvkách u Brna.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prchající gambler

reklama

Právě tam totiž požádal registrovaný hráč o vyplacení vyhrané dvousetkorunové částky. Výplata výhry byla ale pravděpodobně jen záminkou k napadení obsluhy. Ve chvíli, kdy mu chtěla servírka vydat peníze, pokusil se jí vytrhnout číšnický flek s nemalou finanční hotovostí. To se mu nakonec podařilo.

Obsluha se ale nechtěla vzdát a unikajícího muže se pokusila zadržet. Ten bojující ženu porazil na zem, přičemž utrpěla zranění. Lupiči se tedy podařilo i s více než stotisícovou hotovostí uniknout. Policisté v průběhu vyšetřování zjistili totožnost muže a vyhlásili po něm pátrání. Navíc ho zachytily při odjezdu kamery bezpečnostního systému.

Muž odjel osobním automobilem Škoda Felicia stříbrné barvy. Podle zjištění kriminalistů má pachatel administrativní trvalé bydliště hlášeno na obecním úřadě v Náměšti nad Oslavou. Vozidlo vlastní jeho příbuzní. Muž, který má problémy se závislostí na herních automatech, se pohybuje především na Brněnsku a Třebíčsku, pravděpodobně v hernách a podobných zařízeních. Informace o jeho pohybu můžete kriminalistům sdělit na tísňové lince 158, popřípadě volejte naši Krimilinku.

Popis z webových stránek policie
Autor: Zdroj: PČR Popis z webových stránek policie

reklama

reklama