VIDEO: Kamera zachytila zřícení mostu na Tchaj-wanu!

Video pořízené drony tchajwanské vojenské zpravodajské agentury ukazuje následky kolapsu mostu na východě země. Na autentických záběrech přímo z tragického pádu je vidět, že v tu chvíli pod ním bylo několik rybářských lodí. Někteří členové posádek zůstali uvězněni pod troskami. Do vody spadlo několik lidí, zatím se ale podařilo najít všechny a záchranáři dál pátrají.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Kamera zachytila zřícení mostu na Tchajwanu ZDROJ:AP

reklama

Stoupající obloukový most se v úterý zhroutil a s ním i cisterna, která vzplála a také spadla na čluny ve vodě pod mostem. Agentura AP píše, že možné oběti hledal letecký vrtulník, rybářská plavidla a více než 60 vojenských specialistů včetně potápěčů.

Deset lidí bylo okamžitě odvezeno do blízkých nemocnic, šest z nich je vážně zraněno.
Most dlouhý asi 140 metrů se zhroutil asi v 9:30 v Nanfangao - malé, ale často přeplněné rybářské vesnici na tichomořském pobřeží. Počasí v té době bylo slunečné, ale ke zhroucení došlo několik hodin po tajfunu, který prolétl ostrovem. Příčiny pádu se vyšetřují.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!