VIDEO: Krejčířovu vilu v Černošicích zachvátil požár

Vilu uprchlého odsouzeného podnikatele Radovana Krejčíře v Černošicích u Prahy zasáhl v noci rozsáhlý požár. Jak je vidět na našich záběrech, plameny zničily téměř celou střechu. Na místě zasahovalo osm jednotek hasičů. Příčina požáru se bude vyšetřovat.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vila uprchlého Radovana Krejčíře se ocitla v plamenech

reklama

Na místě požáru, který byl vidět z dálky, byl vyhlášen druhý stupeň požárního poplachu, potvrdila mluvčí středočeských hasičů Vladimíra Kereková. „V 1:55 nám byl nahlášen požár rodinného domu v Černošicích. Hasiči pracují v dýchací technice a musí rozebrat střechu, která shořela,“ uvedla Kereková.

Kolem 09:00 se na místě sejdou vyšetřovatelé, aby začali zjišťovat příčinu požáru. Vstup do neobývaného objektu stále není možný. Zatím nejsou informace, že by byl při požáru někdo zraněn. Zásah hasičů bude pokračovat ještě několik hodin, podle velitele zásahu minimálně do poledne, dodala mluvčí.

Vila léta chátrá, v dražbách ji nikdo nechce

Kdysi luxusní vila řadu let chátrá, případný kupec by podle odhadů realitních makléřů musel vynaložit miliony korun na renovaci. Zatím se ale žádný zájemce ani při opakovaných dražbách nenašel.V této černošické vile si podnikatel nechal vybudovat vnitřní i venkovní bazén, saunu, výtah, squashové kurty, luxusní mramorové schodiště i pověstné akvárium, ve kterém choval žraloka.

Krejčíř z Česka uprchl před policejním vyšetřováním v červnu 2005 při domovní prohlídce právě této vily, v současnosti je ve vězení v Jihoafrické republice, kde si odpykává 35 let vězení za pokus o vraždu, obchod s drogami a únos. Česko požaduje jeho vydání.

reklama

reklama