VIDEO: Kriminalisté vyšetřují vraždu tříměsíčního kojence! Podezřelou má být jeho matka

Jihomoravští kriminalisté vyšetřují vraždu teprve tříměsíčního kojence. Čin měl být velice brutální. I otrlí kriminalisté, kteří na místo přijeli, prý měli co dělat, aby na sobě nedali znát žádné emoce. V jednom ze zaparkovaných aut nedaleko čerpací stanice na okraji Brna uviděli v kaluži krve malé dítě. Už na první pohled prý bylo jasné, že mu bohužel není pomoci. Miminko nejspíše zavraždila jeho jednadvacetiletá matka. Ta už sedí v policejní cele a je velice pravděpodobné, že v následujících hodinách poputuje do vazby. Co ženu k tak šílenému činu vedlo, zatím není jasné.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Exkluzivně: Vražda miminka

reklama

Vše se odehrálo na parkovišti za benzínkou v Hněvkovského ulici na okraji Brna. Právě zde měli kriminalisté zavražděné malé dítě najít. Hrůzný čin otřásl i otrlými detektivy. Kojence měli objevit v kaluži krve. 

Žena, která je podezřelá z vraždy kojence, se měla pohybovat v okolí osob bez domova. Jestli s malým dítětem v autě přespávala, nebo jen u benzínky zastavila a následně měla namířeno někam jinam, zatím není jasné. Jisté ale je, že za brutální vraždu hrozí matce dítěte v případě prokázání viny až dvacet let vězení, nebo i výjimečný trest.

reklama

reklama