VIDEO: Kroupy a blesková bouře zasáhly Příbram

Předpověď meteorologů se naplnila. Po 22. hodině bouře s kroupami zasáhla středočeské město, vzdálené asi 60 kilometrů jižně od Prahy.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Kroupy a blesková bouře zasáhly Příbram

reklama

Po městě jezdila policejní auta a kontrolovala cesty. Na silnici Husova vedoucí na Březové Hory nestíhaly kanály a začaly vylétávat těžké poklopy; zpět na místo je vraceli policisté. Část města je bez elektřiny a okolí potoka Litavky je v nižších polohách zaplaveno. Naše divačka neměla odvahu projet ani se svým SUV, aby neuvízla. Město navíc v několika částech zasáhly kroupy. 

Kroupy zasáhly Příbram
Kroupy zasáhly Příbram

Jak rychle bouře přišla, tak i odešla. Na silnicích zůstaly poházené větve a leckde i polámané ploty. Podle předpovědi meteorologů by se situace měla od půlnoci uklidňovat. Teprve ráno odhalí všechny způsobené škody.

reklama

reklama