VIDEO: Letadlo se zřítilo do turistického resortu na Filipínách!

Svědek natočil malé letadlo, jak se řítí k zemi - ještě stihne jednu otočku a po dopadu na zem se objeví hustý černý kouř! Stroj, na jehož palubě bylo osm lidí, spadl v neděli do letoviska na jihu od filipínského hlavního města a explodoval. Šlo o záchranný let s pacientem a lékařským doprovodem.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Letadlo se zřítilo do turistického resortu na Filipínách ZDROJ:AP

reklama

Letadlo havarovalo u letoviska v obci Pansol v provincii Laguna poblíž úpatí hory Makiling. Po dopadu začalo okamžitě hořet, jak ukazují amatérské záběry vydané agenturou AP.

Policie a záchranáři později vytáhli z trosek jen části jednoho ohořelého těla, potvrdil šéf místní policie Laguna Eleazar Matta. Na zemi byly při dopadu letadla jen zázrakem zraněny pouze dvě osoby, které byly následně transportovány do nemocnice.

Eric Apolonio, mluvčí Filipínského úřadu pro civilní letectví, uvedl, že letadlo bylo na cestě z provincie Zamboanga del Norte a zmizelo z radaru z neznámých důvodů, když přeletělo přes lagunu, asi 60 kilometrů jižně od hlavního města Manily, kde mělo přistát.

Na palubě letadla zahynulo všech osm lidí, včetně dvou pilotů, jednoho lékaře, tří zdravotních sester, jednoho pacienta a jednoho dalšího cestujícího, řekli Apolonio a Matta.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!