VIDEO: Liberecký kraj stáhl jednu šarži roušek z Číny. Důvod? Jedna prý vypadala jako 200 let stará

Liberecký kraj nechal stáhnout jednu šarži roušek z Číny, které obdržel od ministerstva vnitra. Jedna originálně zabalená rouška byla velmi špinavá, přestože ji zdravotníci záchranné služby vyjmuli z originálního balení. Podle náměstka hejtmana Sobotky doslova vypadala jako by byla stará dvě stě let.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Liberecký kraj stáhl jednu šarži roušek z Číny

reklama

Kraj proto z obav o bezpečí zdravotníků zakázal ochranné prostředky z této šarže dále používat a nechá je překontrolovat. Pak prý celou šarži roušek pošle zpět ministerstvu vnitra, aby se jeho představitelé přesvědčili o tom, co do České republiky z Číny dovážejí.

Český stát nechal v uplynulých týdnech dovézt ochranné pomůcky a další zdravotnický materiál z Číny za miliardy korun. Zásilku pak do krajů distribuovalo ministerstvo vnitra s pomocí hasičů.

 

Libor Tampier

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!