VIDEO: Malé Kyšice ve středních Čechách děsí smečka psů

Lidé se bojí vycházet ven, rodiče nepouští děti hrát si za plotem a lesní školka přestala vodit děti do lesa. V Malých Kyšicích totiž řádí smečka nebezpečných psů. Lidé už její útoky několikrát natočili na mobil. Na videu je vidět, jak psi doráží na místní hospodskou a snaží se ji obklíčit. Ženě se psy nedaří odehnat a jeden z nich se jí dokonce zakousne do kabátu. Těžko říct, co by následovalo, kdyby nezasáhl soused, který smečku odehnal vidlemi.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Psi agresoři

reklama

Starostovi už přišla tři videa dorážejících psů. Problém se ale zatím vyřešit nepodařilo. Majitelka psů se mu vyhýbá, nebere telefon a neotvírá. Když byla na obecním úřadě, tvrdila, že má vše v pořádku. Starosta tedy kontaktoval policii i úředníky, ale zatím bez výsledku. Policisté útok z videa evidují, protože ale psi nikomu neublížili, incident předali obci, kde by ho měl řešit odbor životního prostředí. Majitelka možná dostane na konci vleklého správního řízení pokutu, a to pouze za to, že jí psi utekli. Situaci obce to neřeší a děti ze školky se dál nepodívají za hranice jejich oplocené zahrady.

A tak jsme se do situace vložili my.

Video jsme ukázali policistům a ti slíbili, že se spojí s veterináři a pokusí se psy odchytit. Otázkou ale je, jak dlouho jim to bude trvat. Snažili jsme se kontaktovat majitelku smečky, avšak marně. Vypadá to ale, že se situaci snaží řešit, okolo plaňkového plotu měla nataženo ještě pletivo a psi byli zavřeni uvnitř budovy. Případ budeme dál sledovat. 

 

Matěj Rychlý

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!