VIDEO: Medvěd v cirkuse zaútočil na krotitele během představení!

Návštěvníky cirkusového představení v Rusku čekal šok. Během vystoupení totiž medvěd napadl svého drezéra. Incident natočila a zveřejnila Galina Guryevová na sociální síti.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Medvěd v cirkuse zaútočil na krotitele ZDROJ: AP

reklama

Ruské úřady zahájily vyšetřování jako obecné ohrožení poté, co cirkusový medvěd zaútočil a zranil svého trenéra během představení na severu země. K incidentu došlo ve středu v Olonets, 180 kilometrů severovýchodně od Petrohradu.

Amatérské video ukázalo, že medvěd tlačil kolečko, zatímco kráčel po zadních. Drezér mu nabízí pamlsek a v tom najednou medvěd na něj zaútočí. Povalí ho na zem a diváci se začínají zvedat a odcházet do bezpečí.

Další trenér pospíchal kolegovi na pomoc a opakovaně kopal medvěda, aby se pokusil útok zastavit. Místní média uvedla, že se medvěd se chtěl pustil i do diváků, naštěstí byl paralyzován elektrickým proudem. Jak je vidět, mezi cirkusovou manéží a publikem nebyly žádné sítě nebo klec.
 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!