VIDEO: Mladíci okradli spícího muže v parku

Znojemské strážníky zaujala v parku dvojice mladíků, kteří se až moc intenzivně začali zajímat o muže pod vlivem alkoholu. Po chvíli ho okradli. Skončili v poutech a s obviněním ze spáchání trestného činu.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Mladíci okradli spícího muže v parku ZDROJ: MP Znojmo

reklama

Podnapilý muž dřímal na lavičce a vůbec nevnímal, co se kolem něj děje. Jakmile tak dvojice měla klid, začala muže opatrně šacovat tak, aby se nevzbudil. Na závěr mu zpod hlavy vytrhli batoh a utekli o třicet metrů dál mimo světlo lamp na tzv. cestu slávy. Neměli tušení, že jejich počínání celou dobu sledovali strážníci, kteří navíc pořizovali video. Strážníci si přivolali na pomoc druhou motorizovanou hlídku, aby jim ani jeden z pachatelů ve tmě neutekl. Když zloději viděli přibližující se strážníky, zřejmě si mysleli, že se jedná o rutinní pochůzku. Když vzápětí dostali na ruce pouta, jejich překvapení bylo evidentní.

Kromě batohu postrádal okradený muž i mobilní telefon s doklady. Kvůli podezření ze spáchání trestného činu krádeže omezili strážníci oba lapky na osobní svobodě a přivolali Policii ČR, která si je převzala k dalším úkonům.

 


 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!