VIDEO: Motoristický svátek v Brně pokračuje!

V Brně druhým dnem pokračuje Velká cena silničních motocyklů. Policisté zatím nemuseli řešit žádné vážnější komplikace a problémy. Naopak. Jak se na záběrech můžete přesvědčit, největší kemp hned vedle závodního okruhu si žije vlastním životem a dějí se v něm opravdu neuvěřitelné věci.
GP Brno
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tady je pár praktických doporučení policie a organizátorů: 

Přijíždíte-li po dálnici D1, použijte exity 178 a 182. Míříte-li na Grand Prix z Brna, je nejlepší využít bezplatné autobusové linky 400, která ve špičkách v 5minutových intervalech vyjíždí ze samotného centra – z Mendlova náměstí.

Parkovací plochy jsou k dispozici při příjezdu ze všech směrů. Všechny plochy jsou v docházkové vzdálenosti, případně obsluhovány bezplatnou okružní autobusovou linkou „X“. 

Vyrazte na Grand Prix ráno co nejdříve, platí to zejména pro neděli, kdy je nápor diváků největší. Areál je přístupný již od 6.30 hod. Využijte toho!

Při vstupu do areálu budou probíhat bezpečností prohlídky, nechte proto raději doma vlastní alkoholické nápoje, ale také jízdní kola, zvířecí mazlíčky či zábavní pyrotechniku.

Fanoušci si už v kempu naplno užívají GP Brno
Fanoušci si už v kempu naplno užívají GP Brno
Reklama
Reklama