VIDEO: Motorkář vyzval policisty k závodu

V pořádnou honičku se změnila původně obyčejná policejní kontrola motorkáře na Gajdošově ulici v Brně. Muž na Suzuki ale nereagoval, naopak ,,zalehl" za řídítka a vyzval hlídku k „závodu“.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Muž ,,zalehl" za řídítka a vyzval hlídku k závodu.

reklama

Řidič se svojí silnou motorkou najel na dálnici D1, kde ujížděl rychlostí přesahující 200 km/h. Policejní auto se však drželo v těsném závěsu za ním. U Holubic potom všichni sjeli z dálnice a pokračovali po souběžné staré silnici. Po několika kilometrech se však ujíždějícímu stala osudnou pravotočivá zatáčka. V rychlosti, kterou do ní najel, neudržel svůj stroj na vozovce a odporoučel se do řepkového pole, kde havaroval. Tam si pro něj zašli i policisté.

Nehoda se naštěstí obešla bez zranění. A jaký byl důvod zběsilé jízdy? Ujíždějící řidič měl platný zákaz řízení, navíc jel na motorce, která nebyla jeho - patřila zákazníkovi, který mu ji do dílny přistavil k opravě.

Tragická nehoda motorkáře a náklaďáku na jihu Čech

Další tragická nehoda na jihu Čech. O život přišel motorkář

reklama

reklama