VIDEO: Motorkář zranil policistu a ujel. Pomůžete policii při pátrání?

Policisté pátrají po motorkáři, který zranil policistu na Liberecku. Policista se ho snažil zastavit, ale motorkář přidal plyn a snažil se policistu objet a při úhybném manévru do něj narazil. Celou situaci zachytila kamera v policejním voze.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Pátráme po motorkáři, který najel do policisty (Zdroj: PČR)

reklama

Policejní hlídka na místě řešila dopravní nehodu, když se poblíž objevili dva motorkáři na terénních strojích. Poté, co spatřili policisty, se jeden z nich otočil a ujel, druhý ale pokračoval směrem k hlídce. Motorkáři neměli evidentně nejmenší chuť nechat se zastavit a zkontrolovat, zřejmě proto, že se svými motorkami podle policistů neměli na silnici co dělat.  

Přestože od události, která se stala ve Vratislavicích nad Nisou 21. července, uplynuly už téměř dva měsíce, policistům se nepodařilo motorkáře vypátrat. Přitom za najetí do policisty, jeho zranění a následné ujetí z místa nehody mu hrozí až šest let vězení. Policisté případ kvalifikovali jako násilí vůči úřední osobě.         

A tohle už je popis motorkáře, jak jej policisté zveřejnili: Pravděpodobně řídil motocykl KTM, bílooranžové barvy, bez registrační značky. Oblečený byl do červenobílé motokrosové bundy s nápisy na hrudi, červenooranžových kalhot s šedými vzory na kolenou a stehnech. Na zádech měl červenočerný batoh. Motorkář měl helmu s fosforovým kšiltem a fosforovými průduchy helmy. Helma samotná byla oranžovo-černo-modré barvy s podélnými pruhy. Motokrosové brýle, které měl motorkář nasazeny, měly oranžové orámování. Na nohou měl vysokou krosovou obuv pravděpodobně šedé barvy se třemi výraznými sponami upínání. Motocykl má po střetu s policistou poškozený levý přední ochranný kryt ruky.

Pokud můžete policistům pomoci s pátráním, volejte linku 158.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!