VIDEO: Muž, který převážel děti v přepravníku pro koně, poprvé promluvil

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Muž, který převážel děti v dodávce, poprvé promluvil

reklama

Tohle video natočili strážníci z Pardubic - zastavili auto, které v přívěsu na koně převáželo 18 dětí. Všichni odborníci počínání vedoucího z příměstského tábora označili za hazard se životy dětí. Přestupků má na svém kontě celou řadu. Pojďme si je vyjmenovat:

  • řídil soupravu, na kterou neměl řidičské oprávnění,
  • měl tři roky propadlou technickou,
  • nepředložil doklady k převoznímu boxu 
  • a nakonec samozřejmě převážel malé pasažéry tak, jak se nesmí.

Teď mu hrozí zákaz řízení až na dva roky a pokuta až do výše 50 tisíc korun. Možná byste čekali, že rodiče si budou stěžovat a celá řada z nich bude zakazovat dětem dál se tábora účastnit.

Jenomže opak je pravdou, rodiče za Radimem K., vedoucím, kterého napadlo převážet děti v přepravním boxu pro koně, stojí. Vedoucího dobře znají, jejich děti se o koně totiž chodí starat i během roku. Natočit s rodiči rozhovor byl velký problém, jeden tatínek byl dokonce agresivní a častoval nás urážkami. Rodiče totiž vůbec neměli radost, že se případ medializoval. Vedoucí ale nakonec usoudil, že chce své chování vysvětlit.

Exkluzivní rozhovor najdete v úvodním videu.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!