VIDEO: Muž prorazil závoru, poté narazil do dalších automobilů

V pátek 16. srpna přijali hradečtí policisté oznámení o dopravní nehodě, která se stala v odpoledních hodinách v areálu Fakultní nemocnice Hradec Králové. Na její průběh se podívejte sami.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Dopravní nehoda, která se stala v odpoledních hodinách v areálu Fakultní nemocnice Hradec Králové

reklama

Osmasedmdesátiletý řidič osobního automobilu Nissan Almera z dosud nezjištěných důvodů při vyjíždění z brány fakultní nemocnice nejprve prorazil závoru a poté narazil pravou přední částí vozidla do pravé zádní části automobilu VW Sharan, zaparkovaného podél komunikace. Náraz vůz odhodil ještě na druhé vozidlo značky Peugeot, které bylo zaparkováno hned vedle. Následně řidič z místa nehody odjel, aniž by učinil opatření daná zákonem. Nyní mu hrozí ve správním řízení pokuta až 5 tisíc korun.

Řidič byl díky kamerovým záznamům rychle vypátrán v místě trvalého bydliště, kde mu policisté provedli dechovou zkoušku. Ta skončila s negativním výsledkem. Na vozidlech vznikla hmotná škoda v celkové hodnotě zhruba 77 tisíc korun. Dopravní policie se dále věnuje šetření veškerých okolností nehody. 

reklama

reklama