VIDEO: Muž se před strážníky schoval v křoví, jeho útěk zastavila až namířená služební zbraň

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Do Polní ulice v Brně vyrazila odpoledne hlídka kvůli telefonátu ostrahy Úřadu práce na linku 156

reklama

Do Polní ulice v Brně vyrazila odpoledne hlídka kvůli telefonátu ostrahy Úřadu práce na linku 156. Pracovník ostrahy měl prý konflikt s jedním z klientů, který údajně zaparkoval na chodníku a na upozornění ostrahy reagoval nadávkami. Na výzvu hlídky k předložení dokladů devětadvacetiletý muž odpověděl, že u sebe nemá ani občanský průkaz, ani doklady od vozidla a náhle se rozběhl k východu.

Zatímco jeden ze strážníků zůstal uvnitř úřadu s mužovou přítelkyní, druhý se vydal prchajícího podezřelého pronásledovat. S pomocí kolemjdoucích zjistil směr jeho útěku a informoval o něm pracovníky operačního střediska, kteří na místo vyslali posily. Muž se před strážníkem pokusil schovat do křoví poblíž řeky a následně se opět pokusil o útěk. Protože nedbal opakovaných výzev, aby zůstal na místě, a strážníkovi přišlo jeho chování krajně podezřelé, použil na muže hrozbu namířenou služební zbraní.

Až v tu chvíli se muž zastavil a zanedlouho dorazily další hlídky městské policie, které ho spoutaly. Jako důvod svého útěku udal, že je možná v celostátním pátrání. Státní policisté zjistili, že muž má až do roku 2020 vysloven zákaz řízení motorových vozidel a v minulosti byl také odsouzen za násilný trestný čin. Od strážníků si proto podezřelého převzali a případem se budou dále zabývat.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!