VIDEO: Muž střílí v Brně diabolkami, zasáhl tři lidi

K hlídce městské policie se během plánované obchůzky v Křídlovické ulici v Brně přihlásil osmasedmdesátiletý muž a oznámil, že když seděl a odpočíval na betonové zábraně u okraje chodníku, zasáhl ho někdo diabolkou do zad. Strážníci mu ošetřili drobnou krvavou ránu a hned se vydali k domu, odkud muž zaslechl výstřel.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Střelba ze vzduchovky

reklama

Tam spatřili dvojici nastupující do auta a pokřikující směrem k jednomu z otevřených oken. Šestačtyřicetiletá žena se držela za hýždi a rozzlobeně gestikulovala. Hlídce podala ze země diabolku, kterou ji někdo podle jejích slov střelil, když stála zády k domu. Žádné zranění ale naštěstí neutrpěla. Hlídka podnikla všechny kroky k určení podezřelého a přivolala státní policisty. Mezitím se ke strážníkům přihlásila ještě pětapadesátiletá žena, kterou někdo údajně trefil diabolkou do pozadí už v minulém týdnu. Strážníci případ předali Policii České republiky pro důvodné podezření z trestného činu.

reklama

reklama