VIDEO: Muž vystrčil na strážníky holou zadnici. Před záchytkou ho nezachránily ani „brilantní“ argumenty

Nocleh na záchytné stanici si svým nezkrotným chováním vysloužil dvacetiletý muž. Strážníci ho tam poslali vystřízlivět ve středu ráno poté, co si stoupl na silnici před služební vozidlo, stáhl kalhoty a vystrčil na hlídku obnažené pozadí. Jak své chování vysvětloval? Na to se podívejte v úvodním videu.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Muž v Brně vystrčil na strážníky holou zadnici (zdroj: MP Brno)

reklama

Hlídku navíc během obscénnstí sprostě urážel a dával jí nemravné pobídky. Strážníci vystoupili z auta, doprovodili muže na chodník a několik minut se s ním snažili domluvit.

Proč to muž dělal, sám nedokázal vysvětlit

Co ho přimělo k obscénnostem, to hlídce nedokázal vysvětlit. Zmínil se jenom, že není z Brna, takže podobné chování „bere v klidu, protože neví, jak to chodí mezi Brňákama“.

Během projednávání záležitosti neustále pokřikoval, kladl scestné otázky a očividně nebyl schopný se ovládat. Sanitka ho proto v doprovodu hlídky městské policie odvezla na záchytnou stanici. Je podezřelý ze znevážení úřední osoby a z rušení nočního klidu.

Ve správním řízení hrozí za tyto přestupky pokuta do deseti tisíc korun.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!