VIDEO: Muž zemřel při zatčení. Policisté vtipkovali, že jim usnul

Smrt muže při zatčení v Dallasu zaznamenala policejní kamera. Policisté odsouzení za vraždu byli osvobozeni a jsou dnes zpátky ve službě.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Smrt při zatčení

reklama

Videokamera na těle policisty ukazuje muže, který po spoutání na zemi prosí o pomoc. Doslova říká, že umře. Když ho po pár minutách záchranka odváží, je slyšet, jak policista říká "snad jsme ho nezabili". 32letý Tony Timpa byl později v nemocnici prohlášen za mrtvého. Policie uvolnila záběry ze srpna 2016, federální soud nařídil jejich zveřejnění na základě žádostí The Dallas Morning News a KXAS-TV.

Nesestříhané video, které zveřejnila agentura AP, ukazuje důstojníky, jak se smějí a vtipkují nad ležícím mužem. Diví se, jak je najednou klidný a že snad při zatčení spí. Při pitvě lékaři určili, že zemřel na srdeční zástavu způsobenou kokainem a stresem z fyzického omezení v poutech. 

Jeho smrt byla klasifikována jako vražda. V roce 2017 velká porota obvinila tři policisty za podíl na Timpově smrti. Státní zástupce však v březnu obvinění zamítl a policisté se hned příští měsíc vrátili do aktivní služby. 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!