VIDEO: Na dálnici D1 jel řidič v protisměru! Nehodu nezpůsobil jen zázrakem...

V pátek 14. června v ranních hodinách oznamovali řidiči z dálnice D1 auto jedoucí v protisměru. Policejní hlídka provoz na dálnici ve směru na Brno zastavila, po několika minutách bylo zastaveno i podezřelé vozidlo. Provoz na dálnici tak mohl být obnoven. Třiačtyřicetiletý řidič červeného Citroenu byl dezorientován, je ale jisté, že pod vlivem alkoholu ani drog nebyl.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Řidič na D1 zázrakem nezpůsobil nehodu

reklama

Neuvěřitelný hazard na dálnici D1. Třiačtyřicetiletý řidič na 226. kilometru nejprve couval, následně se otočil a vjel do protisměru. Jen zázrakem se nestala dopravní nehoda. Policisté museli dálnici uzavřít a muže zastavili. Řidič nebyl pod vlivem drog ani alkoholu. Své nepochopitelné jednání ovšem nedokázal vysvětlit. Za obecného ohrožení z nedbalosti mu teď hrozí až 5 let vězení.

reklama

reklama