VIDEO: Na festivalu se podávalo nejhnusnější jídlo na světě!

Čtvrtý ročník Extrem Food Festivalu se uskutečnil třetí zářijovou sobotu v prostorách olomouckého letního kina. Letos přinesl festival podle pořadatele Pavla Pichlera ještě extrémnější pokrmy než v minulých ročnících. Návštěvníci mohli ochutnat hada, hmyz nebo kuřecí pařáty. A taky se soutěžilo!
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Na festivalu se podávalo nejhnusnější jídlo na světě!

reklama

Pět jedlíků se v Olomouci na Extrem food festivalu utkalo v boji o co nejrychlejší spořádání nejsmradlavějšího pokrmu na světě. Tím je podle odborníků na světovou gastronomii ryba zvaná surstrümming. Jde o zkvašeného sledě s velmi intenzivním zápachem. 

Na festival dorazil i nejslavnější český jedlík Jaroslav Němec, který nemá aktuálně konkurenci. Vyhrává jednu soutěž za druhou - a zvítězil i v Olomouci! Kdo by čekal cvalíka, bude překvapený. Jaroslav si udržuje figuru, váží jen kolem 90 kilogramů. A přitom někdy stihne i dva festivaly za den! Nedávno na FOOD festivalu v Příbrami spořádal v časovém limitu osm obřích kynutých knedlíků a zapil sklenkou mléka. Vzápětí odjel do jižních Čech, kde zvítězil v pojídání hamburgerů.

Doprovodný program nabídne cestovatelské přednášky, soutěže v pojídání švédského rybího pokrmu surströmming nebo v pití pikantního piva. Mezi soutěžícími se objevila Petra Hrabalová. Podívejte se na reportáž z festivalu.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!