VIDEO: Na pražském Chodově se střílelo! Jeden mrtvý

Obyvatele pražského Chodova dnes probudila střelba. Na místě zasahovali policisté a záchranáři. Muž utrpěl střelné poranění hlavy. Na místě zranění podlehl. Žena bojuje v nemocnici o život.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

V Praze na Chodově se střílelo

reklama

Dva lidé byli dnes časně ráno postřeleni v jednom z bytových domů na pražském Jižním Městě. Muž svým zraněním na místě podlehl, žena skončila v kritickém stavu v nemocnici. Bojuje o život. Policisté vyloučili, že by střílela třetí osoba.

Zbraň, ze které vyšly výstřely, legálně vlastnil zastřelený muž. Byt, ve kterém v tragédii došlo, byl rovněž ve vlastnictví zemřelého, informovali policisté. Vše tak nasvědčuje tomu, že muž nejdříve střelil ženu a následně spáchal sebevraždu. V jakém vztahu spolu muž a žena byli, policisté nyní zjišťují.

Střelba se ozvala před 5. hodinou ranní v Ledvinově ulici. Muž utrpěl střelné zranění hlavy, žena měla zranění břicha. 

reklama

reklama