VIDEO: Naboural policejní auto. Ve svém převážel drogy za stamiliony

V soutěži Smolař roku by jistě vyhrál první místo. Svým jednáním si ale vysloužil cestu rovnou za mříže. Mladý Australan naboural jedno ze služebních aut před policejní stanicí. Měl smůlu, nehodu zachytila bezpečnostní kamera. A jaké bylo překvapení pro policisty, když mužovu dodávku otevřeli! Převážel v ní drogy za téměř 140 milionů dolarů!
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Naboural policejní auto. Ve svém převážel drogy za stamiliony (ZDROJ: AP)

reklama

Policie obvinila muže poté, co byl v dodávce, se kterou narazil do policejních aut zaparkovaných před policejní stanicí v Sydney, nalezen metamfetamin v hodnotě více než 140 milionů amerických dolarů.


Podle policiejní zprávy automobil tovární značky Toyota HiAce narazil do aut před policejní stanicí Eastwood. Způsobil tím značné poškození jednoho vozu, ale naštěští nikoho nezranil. Nehodu zachytila bezpečnostní kamera na budově. Podle informací agentury AP policie zastavila dodávku na nedalekém předměstí asi o hodinu později. Zatkla 26letého muže a zabavila mu 273 kilogramů (602 liber) pervitinu s odhadovanou hodnotou na trhu s drogami více než 200 milionů australských dolarů (140 milionů dolarů).


Muž byl obviněn z dealerství, převážení velkého množství drog a z nedbalosti při řízení.
Žádost o propuštění na kauci byla zamítnuta. Hrozí mu vysoký trest.

reklama

reklama