VIDEO: Nedaleko oblíbené pláže našli bombu ze španělské války!

 Španělská civilní stráž v neděli zveřejnila záběry výbušného zařízení nalezeného na mořském dnu na jedné z nejpopulárnějších barcelonských pláží.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Nedaleko oblíbené madridské pláže našli bombu ze španělské války ZDROJ: AP

reklama

Úřady v Barceloně evakuovaly okolní pláž poté, co byla v moři nalezena bomba pocházející ze španělské občanské války. Zprávy o tom, že v Sant Sebastià bylo nalezeno neidentifikované výbušné zařízení, vyvolaly poplach a paniku. Policejní zásah na dlouhém úseku oblíbené pláže v neděli odpoledne přišel totiž v době, kdy byla plná lidí. Teploty včera  atakovaly třicítku. Zařízení bylo objeveno v moři asi 25 metrů od pláže. Potápěči ji našli zhruba ve třech metrech pod hladinou, potvrdil městský bezpečnostní šéf Albert Batlle.

Podle tamní soukromé tiskové agentury Europa Press je 1,1 metru dlouhá a 80 centimetrů široká. Bomba je velmi stará, pravděpodobně pochází z války v letech 1936-39. Další podrobnosti budou známy až poté, co v dnes dorazí odborníci na likvidaci bomby z vojenského námořnictva.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!