VIDEO: Neskutečný hazard! Na přejezdu učitelka riskovala životy svěřených dětí

Policisté se už zabývají videem, které se objevilo na sociálních sítích. Na něm jsou vidět tři ženy, jak převádí skupinu dětí přes železniční přejezd i když jsou spuštěné závory a svítí výstražná červená světla. Věc je prověřována pro podezření z obecného ohrožení.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Učitelky hazardují se životy dětí

reklama

Záznam z kamer, které Pavel Novotný umístil v rámci svého pořadu Extrémní starosta na internetové televizi MALL.TV na řeporyjskou radnici a 24 hodin denně jimi živě monitoruje železniční přejezd, přes nějž se nebezpečně přechází a přejíždí, už prošetřuje policie.

Včera na něm hazardovaly se životy 13 dětí učitelky mateřské školky, jejichž identitu ve spolupráci s policií Pavel Novotný zjišťuje. Celý záznam pořadu najdete zde: 

Oslovili jsme dopravního experta Romana Budského z Platformy VIZE 0. „Pohled je to hodně neveselý. Tu část závory, která je u chodníku doplněná zábranou, aby nešla podlézt, učitelky táhnoucí děti nekompromisně obešly. Je to kromě hazardu s jejich životy i nehezký příklad dopravní výchovy v praxi,“ řekl doslova Budský. 

Navíc rodiče jsou přesvědčeni, že svěřují své děti do rukou zodpovědných lidí. „Podle mého názoru se jedná o trestný čin obecného ohrožení. Protože je to naštěstí bez zranění, sazba je až dva roky vězení. V každém případěj jde o bezohledné jednání učitelek… ty děti si to zapamatují. Příště, až půjdou samotné, rozhlédnou se a vkročí na koleje. Viděly to u učitelky, děti nemají ten odhad a může to vést k tragédii,“ doplňuje Roman Budský.

Inkriminovaný železniční přejezd v pražských Řeporyjích: 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!