VIDEO: Netradiční tresty pro předškolní děti: Učitelky v Číně šikanují děti kancelářskými sponkami

Rovnou dvě učitelky z mateřské školy ve městě Si-an v čínské provincii Šen-si byly zatčeny. Školní kamery je měly zachytit, jak trestají děti pomocí kancelářských sponek kvůli tomu, že nechtěly spát. Podle serveru RT na netradiční metody upozornili policii rodiče malých dětí.
ilustrační foto
ilustrační foto
pixabay.com

reklama

Toho, že ve školce není něco v pořádku, si všimli rodiče malých předškoláků. Jejich děti se totiž domů vracely se zarudlými znaménky po těle. Jedné z maminek to nedalo a na „červená znaménka“ se zeptala ostatních rodičů ve společném chatu na sociální síti.

Hned následující den se skupina rodičů vydala do školky, aby jim učitelky vysvětlily, co se vlastně ve školce děje. Požadovaly také videozáznam, který posléze potvrdil jejich obavy- učitelky zjevně ubližovaly jejich dětem.

 

Na záběrech je možné vidět učitelku, která v ruce drží neidentifikovatelný předmět, a tím útočí na neukázněné dítě. To se snaží učitelce vykroutit, ale té se stejně podaří dítě ještě několikrát „skřípnout“.

Později se ukázalo, že neznámým předmětem je obyčejná kancelářská sponka, jejíž skřípnutí kůže může být hodně bolestivé. Zatímco zraněné děti byly odvezeny do místní nemocnice, obě učitelky putovaly rovnou do vazby.

reklama

reklama