VIDEO: Nevídané! Spoutaná zlodějka přelstila policisty a ukradla jim auto

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Toto není ukázka z akčního filmu, ale realita z amerického Texasu

reklama

Pořádnou ostudu si uřízli policisté v americkém Texasu. Ti zatkli ženu podezřelou z krádeže, nasadili jí želízka a zavřeli do zadní části auta. Jenže šikovná zlodějka se nejen dokázala z pout vyvléct, ale překvapeným strážcům zákona ještě ujela s jejich SUV. Celý neuvěřitelný sled událostí navíc zachytilo hned několik kamer.

Incident se odehrál ve městě Lufkin už v sobotu. Video z kamer, které měli policisté na sobě, a také kamery umístěné v policejním autě, se dostaly na veřejnost až nyní. Z nich je patrné, jak tři policisté 33letou zlodějku Toschu Sponsler pacifikují a nasazují jí želízka. Ženu pak umístili do zadní části policejního auta a šli posbírat její tašky s kradeným zbožím. To ale byla velká chyba.

Žena se během chvíle dokázala vymanit z pout a ukrást policejní auto
Autor: AP Žena se během chvíle dokázala vymanit z pout a ukrást policejní auto

Sponsler totiž na zadním sedadle auta předvedla neuvěřitelné kouzelnické triky a z pout se dokázala vymanit. Následně se pak úzkým okénkem protáhla do přední části vozu a než šokovaným policistům došlo, co se vůbec děje, zmizela i s jejich SUVéčkem. S kradeným policejním vozem pak dalších 23 minut prchala, než ji dokázalo zastavit jiné policejní auto.

Vypečené zlodějce, kterou po nehodě museli převézt do nemocnice, tak podle agentury AP ke krádeži v obchodě přibyla další obvinění včetně vyhýbání se zatčení, těžkého ublížení na zdraví či neoprávněného užití vozidla. Trestu ale zřejmě neuniknou ani zainteresovaní policisté. Kromě veřejného ponížení nyní musí čelit také internímu vyšetřování.

reklama

reklama