VIDEO: Nevidomá oběť pražského taxikáře je epileptička. Zlý zážitek nikdy nezapomene

Nevidomá žena, která se v pondělí stala obětí nevrlého taxikáře, je epileptička a na ošklivou zkušenost rozhodně nikdy nezapomene. Když se najednou ocitla na zemi uprostřed silnice, byla v šoku a plakala. Stejně vyděšený byl i její vodicí pes, kvůli kterému ji řidič společnosti Bolt surově z auta vyhodil.
Celý rozhovor s nevidomou obětí pražského taxikáře

Vůz nevidomé zavolala zaměstnankyně hotelu přes aplikaci Bolt a do auta ji následně doprovodila. Vodicí pes si ženě sedl v autě pod nohy, ale řidič s přepravou zvířete nesouhlasil. Zaměstnankyně hotelu jej podle nevidomé Květy Šubrtové ještě přesvědčovala, že vodicího psa potřebuje a zavřela za nimi dveře od auta.

Spoluzakladatel firmy Bolt se vyjádřil k incidentu s nevidomou ženou

VIDEO: Spoluzakladatel Boltu se jménem firmy omluvil za chování pražského řidiče

Incidentu předcházela výměna názorů mezi cestující a řidičem, který psa opravdu tolerovat nehodlal a na nevidomou paní Šubrtovou chtěl zavolat policii. Ta oponovala, že policii zavolá ona na něj. „V tu chvíli obešel auto, opravdu ošklivě vytáhl psa a pak vytáhl i mě,“ popsala žena zážitek s taxikářem.

Pak se zmatená a vystrašená ocitla se stejně vyděšeným psem uprostřed silnice. „Byla jsem vyloženě v šoku, začala jsem hyperventilovat, nemohla jsem se nadechnout, brečela jsem a byla jsem celá v křeči,“ pokračuje Šubrtová.

Taxikář vyhodil na ulici nevidomou ženu

Pražský taxikář surově vyhodil nevidomou ženu na ulici. Vadil mu asistenční pes

Na pomoc jí ihned přiběhla zaměstnankyně hotelu a svědkyně, která celou situaci natáčela z okna. Společně pak zavolaly policii, která si převzala veškeré záznamy. Nevidomá chce vzhledem k psychické újmě celou situaci dál řešit. „Jako epileptička jsem byla velmi ráda, že to dopadlo takhle, mohlo to dopadnout samozřejmě i hůř. Byl to zážitek, který si ponesu celý život,“ dodala.

reklama