Video: Nezvaní hosté na soukromém večírku surově zmlátili hosty. Žena, která je natočila, teď bojuje o život

Ze soukromého večírku v Nebrasce ve městě Lincoln se stal doslova boj o život. Pátého října vtrhla skupina agresorů nezvaně mezi skupinu přátel a nemilosrdně je zbila. Jedna z účastnic je při jejich činu natočila a tvrdě na to doplatila. Agresoři ji dohledali a zbili. Nyní je hospitalizována a bojuje o život. Informovala o tom CNN.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Rvačka na domácím večírku (Zdroj: CNN)

reklama

Lincolnská policie zatím zatkla pět agresivních útočníků. Ostatní se jí ale prozatím dopátrat nedaří. Dle informací CNN se skupina útočníků dopustila obvinění z napadení třetího stupně. Ti, kteří již byli dopátráni, se mají k soudu dostavit 12. prosince.  Policie je prozatím z vazby propustila. 

Účastnice večírku, která je při činu natočila, byla následně členy skupiny vypátrána a nemilosrdně zbita. „Chytili mě, rvali mě za vlasy a hodili na zem,“ řekla jedna z obětí, která chce prozatím zůstat v anonymitě. Dodala, že ji napadlo kolem dvaceti žen, které ji surově zbily. „Chci město Lincoln po uzdravení opustit a začít žit nový život někde naprosto jinde."

Lincolnská policie dodala, že podezřelé osoby již ve vazbě nemá. „Jedná se o stále probíhající vyšetřování a my se snažíme dohledat i ostatní podezřelé.“

reklama

reklama