VIDEO: Olomoucká radnice zakázala od příštího roku konzumaci alkoholu na veřejnosti v historickém centru

Olomouc vyrazila do boje s opilci. Trápením jsou hlavně opilí bezdomovci. Nová městská vyhláška omezí pití alkoholu na veřejných místech. Kdo poruší nové opatření, bude riskovat pokutu a zabavení pochutiny. Strážníci navíc testují nový přístroj, který umí zjistit, jestli láhev obsahuje alkoholický nápoj.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Olomoucká vyhláška proti opilým bezdomovců

reklama

Letošních vánočních trhů se ještě nová vyhláška netýká. Od příštího roku už ale budou muset pořadatelé požádat magistrát o výjimku. Nová vyhláška stopne pití alkoholu na veřejných místech už osmého ledna. O vánoční punč ale místní nepřijdou, bude se na něj vztahovat výjimka. Vedení města i obyvatelé hanácké metropole teď doufají, že se díky tomuto opatření vyčistí  památky a turisty vyhledávaná místa od opilých bezdomovců a prestiž města opět stoupne. 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!