VIDEO: Opilá žena nadýchala více než 3 promile, u sebe měla desetiletou dcerku

Hlídka městské policie řešila v centru Brna znepokojivou situaci. Na Zelném trhu spala silně podnapilá 37letá žena a vedle ní se choulila desetiletá dívka s větším psem.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Podnapilá matka s dítětem v Brně

reklama

Strážníci ženu probudili a snažili se zjistit, jestli je schopná se svým dítětem bezpečně odejít domů. Odpověděla jim, že je v naprostém pořádku, což ovšem neodpovídalo jejím z počátku bezvýsledným pokusům postavit se na nohy. Když se jí nakonec podařilo zvednout, po chvíli jí došly síly a musela se znovu posadit.

Při dechové zkoušce strážníci ženě naměřili více než tři promile alkoholu a kvůli důvodnému podezření z trestného činu přivolali státní policisty. Městská policie vyrozuměla i sociální pracovníky. Strážníci museli zakročit také proti čtyřicetiletému muži. Celou dobu se držel v blízkosti opilé ženy a práci hlídky narušoval, a to i navzdory opakovaným výzvám, aby s tím přestal.

Ve chvíli, kdy se jednoho ze členů hlídky pokusil odstrčit, použili strážníci donucovací prostředky a spoutali ho. Muž se kvůli velkému množství vypitého alkoholu také nedokázal ovládat, a tak ho strážníci nechali převézt na záchytnou stanici.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!