VIDEO: Opilce nechtěla babička ani záchytka

O tom, co všechno dokáže alkohol nebo drogy, se znovu přesvědčili brněnští strážníci, kteří měli v noci co do činění s devětatřicetiletým mužem. Ten v Brně – Kohoutovicích totiž způsobil pořádný rozruch. Autohlídka městské policie vedle něj a jeho známého zastavila, když v této části Brna pátrala po dvojici, která prý poškozovala dopravní značky, strkala do popelnic a hlasitým křikem rušila noční klid.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Opilce nechtěla babička ani záchytka (ZDROJ: Městská policie Brno)

reklama

Brněnští strážníci nejdříve objevili dvě vyvrácené svislé dopravní značky. Po rychlé obhlídce blízkých ulic oslovili v Libušině třídě devětatřicetiletého muže a jeho patnáctiletého známého. Mladík se choval naprosto klidně, zato starší z mužů byl evidentně pod vlivem alkoholu nebo drog.

Po výzvě k předložení dokladů začal křičet, že není ovce, a pokusil se napadnout jednoho ze strážníků. Ti proti němu proto zakročili a spoutali ho. Ani potom se nedokázal ovládnout, hlasitě a sprostě křičel a uchýlil se dokonce i k výhrůžkám. S provoláním „nejsem ovce“ rázně odmítl i dechovou zkoušku.

Protože záchytná stanice byla tou dobou zaplněná a o muže se v tomto stavu odmítla postarat i jeho babička, převezli ho strážníci na služebnu Policie České republiky. Reálně totiž hrozilo, že bude dál ohrožovat bezpečnost v ulicích. Krátce před tím se jim ještě podařilo získat svědectví, podle něhož skutečně vyvracel značky a vysypal odpadkový koš. Strážníci případ postoupí do správního řízení pro podezření z několika přestupků.

reklama

reklama