VIDEO: Osobák doslova katapultoval motocykl do pole!

Palubní kamera zachytila vážnou nehodu motorkáře a jeho spolujezdkyně. Na rovném úseku silnice první třídy nedaleko České Lípy se předjíždějící motorka srazila s autem odbočujícím mimo silnici. Auto doslova katapultovalo motocykl i s posádkou do pole, muž i žena se vážně zranili. Na místě nehody musely zasahovat dva vrtulníky záchranářů, které oba přepravili do nemocnic v Liberci a v Ústí nad Labem.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Nehoda motorkáře

reklama

Kamera zachytila i to, že pětatřicetiletý motorkář chvíli před nehodou nebezpečně předjížděl na plné čáře. Podle policistů přitom ohrozil protijedoucí auto, které minul jen těsně. Do dalšího předjíždění se pustil před křižovatkou. Zřejmě si všiml, že auto před ním vybočilo, ale pravděpodobně si myslel, že chce jeho řidič také předjíždět. Auto ale odbočovalo na polní cestu a v tu chvíli došlo ke střetu. Na tomto místě to přitom není první taková nehoda. 

Míru zavinění obou řidičů teď policisté vyšetřují, vyžádali si i znalecký posudek. Podle mluvčí se budou zabývat také nebezpečným předjížděním motorkáře.

Nehoda na Královéhradecku

VIDEO: Po střetu s vlakem řidič osobního automobilu zemřel!

reklama

reklama