VIDEO: Ostravští policisté pátrají po agresivním cyklistovi: Na osobním voze zničil zrcátko i stěrač

Policisté v Ostravě řeší kuriózní případ agresivního cyklisty, na kterého během jízdy zatroubilo osobní vozidlo, aby neblokoval jízdní pruh. To však cyklistu natolik rozčílilo, že nelenil, zastavil a vydal se k zmíněnému vozu. Poté, co nemohl konfrontovat zamčeného řidiče, mu alespoň rozbil zpětné zrcátko a stěrač. Pokud poznáte rozzuřeného cyklistu z videozáznamu, kontaktujte linku 158, naši krimilinku, případně pište na Facebook Zpravodajství FTV Prima.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VELKÉ ZPRÁVY: Agresivní cyklista

reklama

Pevné nervy rozhodně nemá cyklista, po kterém pátrají od konce dubna ostravští policisté. Muž, který byl od řidiče osobního vozu klaksonem upozorněn, že blokuje jízdní pruh, nejenže vozu neuvolnil cestu, ale naopak zastavil a šel si vyřídit s řidičem účty. Ten se stačil před cyklistou včas zamknout, díky čemuž nedošlo k potyčce.

Rozčilený cyklista se ale zřejmě chtěl řidiči pomstít stůj co stůj, a tak mu alespoň rozbil zpětné zrcátko a stěrač. Jeho agresivní chování způsobilo škodu na vozidle v hodnotě devíti tisíc korun. V případě dopadení mu pak hrozí až jeden rok odnětí svobody.

ilustrační foto

Tragická nehoda na Blanensku: Motorkáři se stalo osudným předjíždění autobusu

Pokud agresivního cyklistu na videozáznamu poznáváte, neváhejte kontaktovat linku 158, naši krimilinku, nebo Facebook Zpravodajství FTV Prima.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!